Kontakt

Díky možnosti porovnat a zvolit si nejvýhodnější nabídku různých finančních produktů i jiných služeb jsem podstatně ušetřil na svých životních nákladech. Snížil jsem cenu povinného ručení i havarijního pojištění mého automobilu, cenu pojištění mé domácnosti, zřídil jsem si životní pojištění, založil bezplatný bankovní účet a internetovou peněženku zdarma, převedl své úspory na spořící účet s vyšším úrokem a snížil náklady na volání změnou mobilního tarifu.

Celkově jsem díky stránkám Financni-poradenstvi.com ušetřil více než 6.000,- měsíčně, které nyní rozhodně využiji lépe. Zkontrolovat si konkurenční možnosti doporučuji zde všem, kteří chtějí ušetřit nebo přímo vydělat nějaké ty peníze navíc…

Tomáš Martínek
Česká Lípa

Ze své tíživé životní situace jsem se dostala právě díky možnosti oddlužení, přes stránky www.financni-poradenstvi.com. Kvůli neuváženým půjčkám jsme nám s přítelem hrozila exekuce. Právní poradce, které ho jsme přes tyto stránky kontaktovali, nám pomohl s vyhlášením osobního bankrotu, díky kterému jsme odepsali více než 50 % dluhů a nyní pomalu začínáme znovu žít.

Vždy, když si nyní zřizujeme nějakou finanční službu, nový mobilní tarif a podobné, porovnáváme si ceny konkurenčních nabídek na financni-poradenstvi.com a vybíráme tak tu nejvhodnější variantu.

Jana Kučerová
Brno

Díky stránkám Finanční-poradenství.com jsem ušetřil na energiích, především elektřině. Kromě toho jsem také snížil cenu povinného ručení, které platím na svůj automobil. Pro každý případ jsem si též nechal pojistit našeho pejska, s kterým se účastním v mém důchodovém věku výstav.

Protože již tolik nevoláme, s manželkou jsme také našli na těchto stránkách výhodnější mobilní tarif, díky kterému voláme výrazně výhodněji. Své finanční prostředky nyní zhodnocuji na spořícím účtu s mnohem vyšším úrokem než dříve…

Antonín Nový
Praha