Repůjčka

Prostřednictvím „repůjčky“ lze snížit náklady na půjčku až o 25 %. Repůjčku je možné využít pro refinancování částky v hodnotě od Kč 30 000,- až do Kč 600 000,-.

Repůjčku lze využít na refinancování jakékoliv úvěru nebo půjčky i více půjček najednou.

Jak repůjčka funguje?

Banka nabízí repůjčku z několika důvodů, jedním z nich je přilákání nových klientů, kteří kromě repůjčky i v budoucnu využijí služeb banky, s kterou budou při refinancování spokojeni. Repůjčka funguje na tom principu, že banka zaplatí, co nejdříve a s co nejnižšími náklady všechny refinancované půjčky. Nemusí tak platit vyšší sazbu po období, které by to jinak platil klient, protože je půjčka bankou uhrazena. Navíc umí právní oddělení bank také snížit i náklady na úvěr či půjčku. Na repůjčku poté nasadí klientovi novou úvěrovou sazbu, která je po dohodě s klientem nižší než ta původní. Spokojená je tak banka, která má nového klienta, i klient, který platí méně a sníží i celkové náklady na půjčku.

Výhody repůjčky

Pokud chcete využít repůjčku, doporučujeme společnost Equabank, která přináší následující výhody:

  • Zachování doby splácení.
  • Schvalování online po Internetu.
  • Zařízení převodu stávající půjčky zaměstnanci banky na základě dodaných dokladů.
  • Bonus Kč 1000,- ke každé uzavřené repůjčce.
  • Speciální bonus pro vás dalších Kč 300,- při zadání promo kódu: 728237646 při spočítání a sjednávání repůjčky.

Repůjčka od Equa Bank získala také ocenění Zlatá koruna 2013 jako nejlepší úvěr. Chcete-li využít repůjčku a získat maximální bonus Kč 1300,- při uzavření repůjčky – spočítejte si kolik ušetříte a nezapomeňte zadat promo kód 728237646.